Ürünler > Kimyevi Maddeler > Endüstriyel Temizleme Kimyasalları (Hijyen Amaçlı) >

Anti Germ Hijyen Ürünlerimiz

ANTI-GERM SR C 50

Gıda tesislerinde; yerler, seramik döşemeler (fayanslar), çalışma alanları, sevkiyat bantları, üretim tesisatları, paslanmaz çelik ve plastikten yapılmış aletler için alkali, köpüklü temizleme ve dezenfeksiyon ürünüdür.

ANTI-GERM SR S 15

Gıda tesislerinde; yerlerin, seramik döşemelerin (fayans) ve paslanmaz çelikten donanımların, alüminyum ve gıda endüstrisindeki aside dayanıklı plastik malzemelerin asitli köpüklü temizliği için kullanılır.

ANTI-GERM GALOX AZUR

Et ve içecek endüstrisinde kullanılan ekipmanların (makine parçaları, duvarlar, yerler, alçak tazyik/yüksek sirkülasyon sistemleri, ayak yıkama havuzları…) dezenfeksiyonu için sıvı bir üründür.

ANTI-GERM HİPOKLORİT

Peynir saklama odaları ve depolama alanlarında oluşan küf oranın azaltılması için uygundur. Ayrıca oda dezenfeksiyonu için geniş kullanım alanı vardır.

ANTI-GERM ORLIN GERMICIDAL

Süt sağma ve işleme tesislerinde, gıda işletmelerinde, dondurulmuş gıda endüstrisinde, et ve içecek endüstrisinde, veterinerlikte ve tarım sanayinde, ellerin dekontaminasyonu için kullanılır.

ANTI-GERM GALOX RUBIS

Tarım ve gıda endüstrisindeki yüzeylerin, özellikle de hassas aletlerin (klima ekipmanları) dezenfeksiyonu için kullanılan bir üründür.

ANTI-GERM PEROXAN FORTE

Süt ve içecek endüstrisinde yüzeylerin, santrifüjlerin, tankların, soğutucuların, boru hatlarının ve gıda maddeleri ile temas eden makine ve aletlerin sterilasyonu ve hızlı dezenfeksiyonu için kullanılır.

ANTI-GERM BAC-QUAT

Süt endüstrisinde aparatların , muhafaza kapların ve hatların durduğu yerde dezenfekte edilmesi için, et endüstrisinde kullanılan materyallerin kullanım önerilerine uyulduğu takdirde, derin dondurulmuş gıda ve meze endüstrisinde kullanılan materyallerin, kullanım önerilerine uyulduğu takdirde ve yıkama tesislerinde sirküler durulama suyunun korunması için uygundur.

ANTI-GERM ORLIN SAVON

İş yerlerinde devamlı ve sık el yıkama için uygundur.