Merkezi Mecidiyeköy'de bulunan firmamız, yaklaşık onsekiz yıldır SHELL, MOBİL, CASTROL, TOTAL - ELF ve OKS, OPTIMOL, TEXACO, CPI ENGINEERING gibi önde gelen uluslararası kuruluşların madeni yağlar bayisi olarak endüstri kuruluşlarına hizmet vermektedir. Ürün çeşitlerimiz arasında, genel makina yağları, hidrolik ve pnömatik yağlar, metal işleme yağları, soğutma yağları, tekstil yağları, sentetik ve yarı sentetik dişli ve motor yağları, muhtelif rulman ve ısı gresleri ile koruyucu müstahzarlar ve IPA, Toluol, Aseton, Etil Asetat gibi çok sayıda üstün menşeli kimyasallar bulunmaktadır.

Müşterilerine teknik bilgi ve döküman konusunda da en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş olan şirketimiz, doğru ürünü, doğru zamanda, uygun fiyatlarla sağlamak ilkesini benimsemiştir. Bu nedenle, büyük sanayi kuruluşlarının da yeraldığı müşterilerimiz, güvenilir ve sürekli hizmetlerimiz nedeniyle firmamızı desteklemiş ve referanslarımız olmuşlardır.

Firmamız, çalıştığı sektörde birçok yeniliğin de öncüsü olmuştur; şöyle ki, soğutma kompresörü yağlarında daha önce ülkemizde yalnızca mineral(parafinik ve naftanik) bazlı yağlar satılırken, ilk kez yarı sentetik ve yüksek rafinajlı soğutma yağlarını ülkemize getirtmiştir. Soğutma kompresörlerinin düşük ısılarda uzun süreler ve bakım gerektirmeden çalışmalarını sağlayan yarı sentetik yağların ülkemize getirilmesi, müşterilerimizin işletme giderlerinin düşürülmesine önemli katkılar sağlamıştır.

Gene firmamız, özellikle gıda ihracatçısı olan büyük üreticilerin ihtiyaç duydukları sertifikalı gıda makinası yağ ve greslerinin ülkemize getirilmesine öncülük etmiş, bu sayede gıda normlarına uygun kaliteli gıda ürünlerinin üretim ve ihracatı hızlı bir şekilde artmış, yabancı alıcıların denetim gereksinimleri minimuma inmiştir.

Ayrıca, yaklaşık on senedir su arıtma konusunda ABD malı AUTOTROL, NEW AGE, PURE ve EUROPA-FILTER marka içme ve kullanma suyu arıtma cihazlarını satmaktayız. Söz konusu cihazlarımız suyun istenilen ölçüde yumuşatılmasını, her türlü organik ve inorganik partiküllerden 1 mikron düzeyine kadar fiziksel ve mikrobiyolojik arıtımını sağlamaktadır. Su arıtma sistemlerimiz, ülkemizde daha önce uygulanan klorlama ve ozonlama yöntemlerine göre her açıdan daha güvenli ve sağlıklı olup, gerek ilk yatırım giderleri, gerekse işletme ve bakım giderleri yönünden çok daha avantajlıdır. Gene, yukarıdaki cihazlarımızın teknolojik üstünlüğü nedeniyle, sağlanan verimlilik çok yüksektir. Kuyu suyu kullanan büyük sanayi kuruluşları ve gıda endüstrileri için ise, kuyu suyundaki tüm tortu ve partikülleri yüksek debilerde filtre edebilen son derece gelişmiş, otomatik dejarjlı separatör filtreleri de satmaktayız.

Değerli kuruluşunuza da yukarıda belirtilen konularda hizmet vermekten memnunluk duyacağımızı belirtir, daha detaylı bilgi için buradan ürünlerimiz ve irtibat bilgileri sayfalarımızı ziyaret etmenizi dileriz.

Saygılarımızla,Kudret Tan
Endüstri Yüksek Mühendisi